Beko Siyah Ankastre Set 1

Beko Siyah Ankastre Set 1 ( ADE62540S – Yocg 64130 Ds – Afe 24000 S )

Türkiye’nin dünya çapındaki en ünlü elektronik markaları arasında başı çeken Beko, birbirinden çarpıcı ankastre setleriyle evlerinizde ve iş yerlerinizde benzersiz bir değişim yaratmayı sürdürüyor. Beko Siyah Ankastre Set 1 ( ADE62540S – Yocg 64130 Ds – Afe 24000 S ) modeli ise estetik tasarımı sayesinde mutfağınızda çarpıcı bir atmosfer oluştururken set içeriğindeki ürünlerin yüksek performansları ise sizi eşsiz bir yemek pişirme deneyimiyle tanıştırıyor. Dayanıklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken ankastre seti, ideal ölçüleri sayesinde tüm ankastre mutfak tipleriyle de uyum sağlayabiliyor.

Geleceğin Tasarım Anlayışıyla Tanışın

Beko siyah ankastre seti içerisinde bir adet turbo özellikli ankastre fırın, bir adet 4 gözlü doğalgazlı ocak, bir adet de yüksek kapasiteli davlumbaz modeli yer alıyor.
Set içerisindeki fırın modeli, pop-up tarzı düğme takımı sayesinde her yaşta tüketici tarafından rahatlıkla kullanılabilirken ideal ölçüleri ile de tüm mutfak tiplerine uyum sağlayabiliyor.
Fırın modeli, ısı geçirmez cam paneli sayesinde pişirme işlemleri esnasında size güvenli bir deneyim sunarken yüksek dayanıklılığı sayesinde çatlama gibi sorunlarla da karşılaşmıyor.
Set içerisinde yer alan ocak modeli, cam yüzeyi sayesinde son derece estetik bir görünüm sergilerken kullanım ve temizlik esnasında da son derece rahat etmenize olanak tanıyor.
Davlumbaz modeli, 550 m³/sa kapasitesindeki motoru sayesinde istenmeyen kokuları sadece birkaç saniye içerisinde tahliye ederek mutfağınızın havasını kusursuz bir şekilde temizliyor.
Beko Kalitesiyle Yaşam Alanınızı Zenginleştirin

Beko siyah ankastre seti, siyahın son derece etkileyici bir tonundan tasarlanan dış görünümü sayesinde mutfağınıza estetik ve seçkin bir görünüm kazandırıyor ve mutfak dekorasyonunuzu geliştiriyor. Standart ölçülere sahip olması sayesinde tüm ankastre mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilen set, etkili görünümü ve kullanışlı yapısı sayesinde hem evlerde hem de iş yerlerinde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ergonomik cihazları sayesinde her yaşta kullanıcı tarafından kontrol edilebilen ankastre seti, yemek pişirme işlemlerinize büyük bir kolaylık katarak mutfakta harcayacağınız zamanı en aza indiriyor.

Beko ankastre seti dahilindeki fırın modeli, A sınıfı enerji tasarruf özelliği sayesinde minimum seviyedeki elektrikle maksimum performans göstermeyi başarıyor ve bu sayede bütçenize katkıda bulunuyor. 6 farklı pişirme modu bulunan fırın, her türlü yemek ve tatlıyı en ideal sıcaklıkta hazırlayabilmenize olanak tanımasıyla da mutfağınızdaki en etkili yardımcılarınız arasında bulunuyor. Set dahilindeki ocak ise 4 farklı bek seçeneği sayesinde tüm yiyecek türlerini en ideal sıcaklıkta pişirebilmenize olanak tanıyor ve gaz emniyeti ile de mutfağınızı güvende tutuyor. Davlumbaz modeli ise dokunmatik tuşlu paneli ile kolayca ayarlanabiliyor ve sessiz motoru sayesinde gece saatlerinde bile kimseyi rahatsız etmeden rahatça kullanılabiliyor.

Teknik Özellikler

Davlumbaz Genişliği: 60 cm
Davlumbaz Tipi: Yatık Cam
Fırın Fonksiyon Sayısı: 6
Ocak Yüzeyi: Cam
Ocak Tipi: Gazlı (Doğalgaz)
Beko Hakkında

Dünya standartlarındaki beyaz eşya modelleriyle adından sıklıkla söz ettiren Beko, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor. Özellikle Avrupa ülkelerinde son derece yüksek satış rakamlarına ulaşan ünlü marka, ürünlerindeki üstün kalite anlayışı ve eşsiz görsel zenginlik sayesinde her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Beko Siyah Ankastre Set Kullanma Talimatları

Ankastre setiniz elinize ulaştıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan yetkili servisi beklemeniz gerekir. Yetkili servis gelmeden önce ürün kutularını açmanız ve montaj işlemlerini gerçekleştirmeniz, cihazların garanti kapsamı dışında bırakılmasına yol açabilir. Ürünleri kullanmadan önce kılavuzlarını dikkatli bir şekilde okumanız, kullanıcı hatasından doğabilecek arızaları engellemenize yardımcı olabilir.

Beko Siyah Ankastre Set 1 ( ADE62540S – YOCG 64130 DS – AFE 24000 S )


Beko Siyah Ankastre Set 1

Güneydoğu Ankastre | Evinize Değer Katacak Herşey Burada…